Ayda 300 TL ödeyene anında hazır! Şipşak 5.000 TL ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Ayda 300 TL ödeyene anında hazır! Şipşak 5.000 TL ihtiyaç kredisi nasıl alınır?
Acil ihtiyaçlarını karşılarken aylık ödeme limitini daha az tutmak isteyenler için o özel teklif İş Bankası'ndan geldi. 5.000 TL ihtiyaç kredisi nasıl alınır? İşte merak edilenler

İş Bankası düşük faizli ve esnek geri ödemeli kampanyaları ile Temmuz ayına damga vuruyor. Dilediğin kadar ihtiyaç kredisi kişiye uygun ödeme planı ile talep edilebiliyor. Tüketicinin yaz aylarında daha çok talep ettiği nakit ihtiyacını karşılayacak kredi paketleri elektronikten tatile, mobilyadan eğitime kadar hemen her alanda oluşan acil nakit ihtiyacını karşılamayı sağlıyor.

Banka 100.000 TL'ye kadar tüm kredi tekliflerini anında kredi ekranı üzerinden başvuruya açık hale getiriyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan İş Bankası mobil uygulaması üzerinden anında kredi adımlarını takip ederek başvuru yapılabilir. İsteyenler kısa mesaj yolu ile de kredi başvurusunda bulunabilir.

İş Bankası 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Kısa mesaj yolu ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle aralarında birer boşluk bırakarak “Nakit T.C kimlik NO, kredi tutarı, doğum tarihi” yazıp 4402’ye sms göndermelidir.

Başvuru onayı alanlar ne kadar ödeme yapacak? 5.000 TL ihtiyaç kredisinin geri ödeme tablosu:

  • Kredi tutarı: 5.000 TL

  • Kredi vadesi: 36

  • Aylık kredi faiz oranı: %4,30

  • Kredi aylık taksit tutarı: 325,42 TL