Acil paraya ihtiyacı olanlar dikkat! Kart başvurusuna nakit ödeme yapan bankalar

Acil paraya ihtiyacı olanlar dikkat! Kart başvurusuna nakit ödeme yapan bankalar
Acil nakit ihtiyacı olanlar ancak kredi çekmek istemeyenler için bankaların nakit avans kampanyaları başladı. Kart başvurusu yapan her müşterinin hesabına dakikalar içinde yatıyor. Peki nasıl? İşte detaylar

Nakit avans kavramının hayatımıza dahil olması ile birlikte artık yükselen faizler nedeniyle geri ödemede zorluk yaşatan krediler rafa kalktı. Kredilerin yerini alan nakit avanslar kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriye özel faizsiz kampanyaları ile de destekleniyor. Sadece kart başvurusunda bulunmak nakit avansı alabilmenin yolunu açıyor. Peki bu nasıl olabilir?

Hangi bankalar nakit avans kampanyaları sunuyor? Akbank, İşbank, Garanti BBVA, Şekerbank... Nakit avans başvurusu genellikle mobil uygulama üzerinden yapılıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan yapılan tüm bu işlemlerin tamamlanabilmesi için öncelikle banka müşterisi olmak gerekiyor.

Mobil uygulama üzerinden müşteri olma adımlarını takip ederek başvurusunu tamamlayanlar ardından kredi kartı başvurusunda bulunuyor. Eğer banka kredi kartı başvurusunu kabul ederse onaylanan hesaptan anında faizsiz ve taksitli nakit avans kullanımı başlıyor.

10 Bin TL Nakit Avans Kısa Mesajla Nasıl Alınır?

Kısa mesaj yolu ile banka ATM'sine gitmeden nakit avans başvurusunda bulunmak isteyenler Akbank'ın sunduğu cazip teklifi değerlendirebilir. Buna bir örnek vermek gerekirse; 10.000 TL'lik nakit avans başvurusunda bulunmak isteyen bir Akbank'lı cep telefonunun mesaj kısmına NA yazıp kartın son 6 hanesini yazmalı ve ardından istediği tutarı eklemelidir. 5990'a kısa mesaj ile gönderilmelidir.

Aynı işlem Akbank internet şubesi veya Akbank mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirilebilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi alabilmek, mobil uygulamaya giriş yapabilmek için şifre almak isteyenler 444 25 25 numaralı Akbank müşteri iletişim hattını arayabilir.