4A 4B 4C fark etmez emekliye tek imza ile 17.000 TL ödeme!

4A 4B 4C fark etmez emekliye tek imza ile 17.000 TL ödeme!
Emekliye şubesiz ödeme müjdesi geldi. 4A 4B 4C fark etmez. tek bir imza ile 17.000 TL ödeme emeklinin IBAN numarasına yapıyor.

Emekli banka promosyonları Eylül ayı ile birlikte büyük bir artış gösterdin. Milyonlarca emekli için yepyeni bir dönem başlarken başvuru yapacak olan emeklilere ödenecek miktar artırıldı. Emeklilerin artık banka şubesine gitmesine de gerek yok. 17.000 TL'lik nakit destek ödemesi şubesiz şekilde emeklinin IBAN numarasına yapıyor. Milyonlarca emekliliğini heyecanla takip ettiği promosyon ödemeleri için rakamlar netleşti. İşte banka banka yeni güncel promosyon ücretleri…

Emekliler için Eylül ayında promosyon kampanyaları yayınlanmaya devam ediyor. Özellikle bir banka tarafından yayınlanan 17.000 TL'lik nakit promosyon desteği için heyecan dorukta nokta emeklilerin bu promosyondan faydalanmak için tek yapması gereken maaşlarını taşımak ve o bankanın müşterisi olmak. Sadece tek suçlu maaş taşıma başvurusu yaparak şubeye gitmeden promosyon desteği alabilirsiniz. Emekliye promosyon kampanyasında tüm detaylar ortaya çıktı. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren banka hangisi?

emekli-promosyon-1.jpg

TÜRKİYE İŞ BANKASI PROMOSYONU ARŞA ÇIKARDI

En yüksek promosyon veren bankalar arasında olan Türkiye İş Bankası emekli promosyon ücretlerini resmen arşa çıkardı. Başvuru yapan ve 3 yıllığına maaşını kendisinden almayı taahhüt eden tüm Emeklilere promosyon vereceğini duyuran bir İş Bankası 17.000 TL'ye Varan ödeme yapıyor. Türkiye İş Bankası'nın bu ödemesinin bir bölümünü nakit promosyon olarak verilirken bir bölümü ise ek ödeme olarak hesaplara yansıyor. Ayrıca İş Bankası'nda emekliye yönelik düşük faizli kredi faizsiz nakit avans gibi seçeneklerde bulunuyor. Tüm emekliler başvuru koşulu ile bu ödemeden ve ek avantajlardan yararlanabiliyor.

emekli-promosyon-2.jpg

TÜRKİYE İŞ BANKASI PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Bankası'ndan Maaş promosyonu olmak isteyen emekliler başvuru işlemlerini şubeye gitmeye gerek olmadan dijital bankacılık üzerinden yapabiliyor. Emen cep telefonunuza İş Bankası'nın mobil uygulamasını yükleyerek başvuru için hesap oluşturabilirsiniz. Orada oluşturacağınız hesap üzerinden emekli maaşımı taşımak istiyorum butonuna tıkladıktan sonra artık maaş taşıma işlemimiz tamamlanmış olacaktır.

emekli-promosyon-3.jpg

3 GÜN BEKLEMEYE SON

Ayrıca İş Bankası emekli müşterilerine promosyon ödemesi için bekletmiyor. Yani 3 gün bekleme olmadan IBAN numarası üzerinden promosyon ücreti hesaba geçiyor. Emekliler aynı gün bile promosyon ödemesine kavuşabiliyor.

Kolay ve hızlı promosyon konusunda önce olan Türkiye İş Bankası yeni promosyon ödemesi ile ilgili Tüm detayları web sitesi üzerinden paylaştı. 4A 4B 4C fark etmez tüm emekliler İş Bankası'nın internet sitesini ziyaret ederek promosyon konusunda detaylı bilgi alabilir.