4A 4B 4C EYT emeklisine 19-20-21 Eylül 2023 tarihlerinde ek ödeme müjdesi! Tahsis numarasının sonu göre hesaba geçiyor

4A 4B 4C EYT emeklisine 19-20-21 Eylül 2023 tarihlerinde ek ödeme müjdesi! Tahsis numarasının sonu göre hesaba geçiyor
4A 4B 4C EYT emeklisine maaş ödeme takvimi açıklandı. SGK'dan Az önce duyuru yapıldı. Tahsis numarasının sonuna göre 19 20 21 Eylül 2023 tarihlerinde ödemeler IBAN’a yatacak.

Eylül ayı emekli maaş ödeme takvimi emekliler için büyük bir önem taşıyordu. Milyonlarca emekli vatandaş bir süredir SGK'nın ödeme takvimini açıklamasını bekliyordu. Beklenen müjdeli haber verildi. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli tahsis numarası sonuna göre ödemelerin yapılacağı tarihleri tek tek duyurdu. SSK bağ-kur memur emeklisi ve EYT emeklisi 17 milyon emekliyi ilgilendiren tarihler Nihayet netleşti. 19 20 21 Eylül 2023 tarihlerinde emeklinin IBAN numarasına binlerce liralık ödeme yatacak. SGK Eylül ayı maaş ödeme takvimi ve detaylar haberimizde…

Emekliler Eylül ayı maaş ödemelerini sabırsızlıkla bekliyor. Temmuz ayında gelen zamla birlikte Yeni emekli maaşı tablosu belli olurken SSK bağ-kur ve EYT emeklileri için maaş ödeme takvimi ile açıklandı. Emekli tahsis numarası sonuna göre yapılacak olan emekli maaşı ödemeleri SGK tarafından ilan edildi. Peki emekliye maaş ödemeleri ne zaman yapılacak? Eylül ayı SSK ve bağ-kur emekli maaşları ne zaman yatacak?

emekli-son-dakika-1-001.jpg

MİLYONLARCA EMEKLİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORDU

Milyonlarca emekli vatandaş Eylül ayı maaş ödeme takviminin açıklanmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu nota beklenen açıklama Nihayet Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapıldı. SSK ve bağ-kur emeklisi için maaş ödeme tarihleri emekli tahsis numarası son hanesine göre belli oldu. 16 milyon emekliye yapılacak olan ödemeler ayın 17'si itibariyle başladı. 29 Eylül'e kadar da tahsis numarası sonuna göre ödemeler hesaplara geçecek ve tamamlanacak. Peki hangi emekli hangi gün ödeme alacak. Sosyal Güvenlik Kurumu emekli maaşı ödemeleri için saat ve tarih verdi…

emekli-aciklama-2.jpg

SGK EYLÜL AYI MAAŞ ÖDEME TAKVİMİ SON DAKİKA

Sosyal Güvenlik Kurumu Eylül ayı SSK ve bağ-kur emeklisi maaş ödeme takvimini duyurdu. Emekli tahsis numarası sonuna göre emekli maaşı ödemeleri şu tarihlerde hesaplara yatacak:

4A (SSK)

Tahsis numarası son rakamı 9 olanlar ayın 17'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 7 olanlar ayın 18'inde,

Tahsis numarası son rakamı 5 olanlar ayın 19'unda,

Tahsis numarası son rakamı 3 olanlar ayın 20'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 1 olanlar ayın 21'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 8 olanlar ayın 22'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 6 olanlar ayın 23'ünde,

Tahsis numarası son rakamı 4 olanlar ayın 24'ünde,

Tahsis numarası son rakamı 2 olanlar ayın 25'inde,

Tahsis numarası son rakamı 0 olanlar ayın 26'sında ödeme alacaklar.

4B (Bağ-Kur)

Tahsis numarası son rakamı 9, 7 ve 5 olanlar ayın 25'inde,

Tahsis numarası son rakamı 3 ve 1 olanlar ayın 26'sında,

Tahsis numarası son rakamı 8, 6 ve 4 olanlar ayın 27'sinde,

Tahsis numarası son rakamı 2 ve 0 olanlar her ayın 28'inde emekli maaşlarını alacaklar.