Öğretmen seminer yeri sorgulama ekranı işleme açıldı!

Öğretmen seminer yeri sorgulama ekranı işleme açıldı!
MEB 2024 yılı öğretmen seminerlerinin Kurban Bayramı'ndan sonra 24-28 Haziran tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirileceğini duyurdu. Beş gün sürecek seminerlerde ortak metinlerin incelemesi, zümre çalışmaları ve kurul komisyon çalışmaları yapılacak. Seminer yerleri MEB tarafından açıklanacak ve meb.gov.tr adresinden sorgulanabilecek. Öğretmenler inceleme raporlarını veri.meb.gov.tr üzerinden Bakanlığa iletebilecekler.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2024 yılı öğretmen seminerlerinin Kurban Bayramı'ndan hemen sonra başlayacağını ve yüz yüze gerçekleştirileceğini açıkladı. Öğretmenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek ve yeni müfredat hakkında bilgilendirmek amacıyla düzenlenen bu seminerler 24-28 Haziran tarihleri arasında beş gün sürecek.

Programda iki gün ortak metinlerin incelemesi iki gün programı değişen öğretmenlerin zümre çalışmaları ve bir gün kurul komisyon çalışmaları yer alacak. Seminer yerleri MEB tarafından açıklanacak ve öğretmenler meb.gov.tr adresinden bu bilgileri sorgulayabilecek. Ayrıca öğretmenler inceleme raporlarını veri.meb.gov.tr üzerinden Bakanlığa iletebilecekler.