Sokakta Bulduğu Çantayı Polise Teslim Etti

Sokakta Bulduğu Çantayı Polise Teslim Etti
Antalya’nın Alanya ilçesinde gece bekçisi olarak çalışan bir kişi, sokakta bulduğu çantayı Saray Polis Karakoluna teslim ederek sahibine ulaştırmasını sağladı.
Antalya"nın  Alanya ilçesinde gece bekçisi olarak çalışan bir kişi, sokakta bulduğu çantayı  Saray  Polis Karakoluna teslim ederek sahibine ulaştırmasını sağladı.

Alanya"da bu sabah  Atatürk Caddesi üzerinde eve giden gece bekçisi 57 yaşındaki  Mehmet Öztekin, yolda bulduğu çantayı alarak  Saray  Polis Karakoluna teslim etti.  Saray  Polis Karakolunda yapılan incelemede çantanın içinden 670 TL para, 7 adet çeşitli bankalara ait kredi kartı, erkek kol saati, ehliyet, kimlik, kamera, kasa anahtarı ve flaş bellek çıktı.  Polis memurları, çantanın içindeki kimlikten sahibine ulaştı. 27 yaşındaki Ahmet Mecnun Aktürk,  Saray  Polis Karakoluna gelerek çantasını polis memurlarından teslim aldı.

Cuma pazarında gece bekçisi olarak çalışan 57 yaşındaki  Mehmet Öztekin, "Görev yaptığım işyerinden eve giderken çantayı gördüm bir süre tereddüt ettim kimse gelmeyince çantayı alarak  Saray  Polis Karakoluna geldim. Vatandaşlık görevimi yaptığım için çok mutluyum" dedi

Çantanın sahibi Ahmet Mecnun Aktürk de "Memleketimizde böylesine dürüst insanların olması beni çok mutlu etmiştir. Mehmet amcaya çok teşekkür ediyorum. Çanta içindeki eşyalarımı eksiksiz olarak teslim aldım" ifadelerini kaydetti. - ANTALYA