Şizofren Dehşeti Yengesini Öldürdü, İkiz Yeğenlerini Yaraladı

Şizofren Dehşeti Yengesini Öldürdü, İkiz Yeğenlerini Yaraladı
Antalya'da şizofren Ramis K., bugün öğle saatlerinde kardeşinin evine geldi ve bilinmeyen bir nedenle yengesi Gülten K. ile ikiz yeğenleri Deniz ve Umut K.'ya bıçakla sadırdı.

Antalya"da şizofren 50 yaşındaki Ramis K., kardeşinin evini bastı. Yengesini öldüren Ramis K., ikiz yeğenlerinden birini de ağır yaraladı.

KARDEŞİNİN EVİNE GELDİ, DEHŞET SAÇTI

Olay, Muratpaşa İlçesi Güvenlik Mahallesi 257 Sokak üzerindeki Kurucu Apartmanı"nın 3"üncü katında meydana geldi. Şizofren Ramis K., bugün öğle saatlerinde kardeşinin evine geldi ve bilinmeyen bir nedenle yengesi Gülten K. ile ikiz yeğenleri 13 yaşındaki Deniz ve Umut K."ya bıçakla sadırdı.

KAÇIP YARDIM İSTEDİ

Bıçaklanan kardeşi Deniz K."yı alarak dışarıya kaçan Umut K., yakındaki internet kafeye giderek yardım istedi. Mahalleli yaralı Deniz K. için ambulans çağırdı. Şoka giren Umut K. ise amcasının evde annesini bıçakladığını söyledi. Bunun üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çıktıkları evde elinde bıçak bulunan Ramiz K."yı etkisiz hale getirdikten sonra yaralı anne Gülten K. için ambulans çağırdı. Ağır yaralı Deniz K. ambulansla  Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi"ne, ağır yaralı anne Gülten K. ise ambulansla özel bir hastaneye götürüldü.


KURTARILAMADI

Bir sağlık ocağında hemşire olduğu öğrenilen Gülten K. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Oğlu Deniz K."nın ise hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Gözaltına alınan Ramis K. ise polis merkezine götürüldü.  Polis olayla ilgili olarak soruşturmayı sürdürüyor.