Laf Atma Kavgası Kanlı Bitti: 4 Yaralı

Laf Atma Kavgası Kanlı Bitti: 4 Yaralı
Antalya'da laf atma nedeniyle iki grubun yaşadığı kavga kanlı bitti. Bıçaklı kavga sonucu 2'si ağır 4 kişi yaralandı.

Antalya"da birbirlerine laf atan 2 grup arasında çıkan kavgada 2"si ağır, 4 kişi bıçakla yaralandı.

İKİ GRUP TARTIŞMAYA BAŞLADI

Olay saat 23.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi Yavuz Özcan Parkı seyirlik alanda meydana geldi. İddiaya göre Cafer K. ile Renas A. ve ismi öğrenilemeyen 2 arkadaşı pitbull cinsi köpeklerini park içinde dolaştırırken, Hüseyin Burak Y., Murat Y., Oğuzhan Y. ve  Cebrail K. arasında tartışma başladı.

2"Sİ AĞIR 4 KİŞİ BIÇAKLA YARALANDI

Yanlarındaki köpeklerle olay yerinden ayrılan 4 kişi, köpekleri bırakarak tekrar parka geldi. İki grup arasındaki tartışma büyüyerek cadde üzerine taşındı. Bıçakların çekildiği kavgada 22 yaşındaki Hüseyin Burak Y. ve 19 yaşındaki kardeşi Murat Y. ağır yaralanırken, Cafer K. ve  Cebrail Köse hafif şekilde yaralandı.

GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Çevredeki kişilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve polis geldi. Sağlık ekipleri yaralılara olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra çevredeki hastanelere götürdü.  Polis olayla ilgili kaçan şahısları yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.

ALKOLLÜ ŞAHIS POLİSE SALDIRDI

Polis olayla ilgili çalışma yaptığı sırada, parkta şüpheli gördüğü  Mehmet Seven ve Bahri  Keskin Kılıç"ı durdurarak kimliklerini istedi. Bunun üzerine 1.80 promil alkollü olduğu tespit edilen Bahri  Keskin, "böyle davranamazsınız bana" diyerek polise saldırdı. Bunun üzerine polis ekipleri şahsa müdahale ederek gözaltına aldı. İkili, sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.