Doktor Ayağına Geldi

Doktor Ayağına Geldi
Antalya-Alanya D-400 Karayolu Manavgat Çevreyolunda meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan kazazedenin doktor ayağına geldi. Kazayı görüp duran ve ismini vermek istemeyen doktor, yaralıya ilk müdahaleyi yapıp ambulansa taşınmasına da yardım etti. Doktor, yaralı hastaneye sevk edildikten sonra aracına binip yoluna devam etti.
Olay dün sabah saatlerinde  Manavgat ilçesi sorgun kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,  Antalya istikametine gitmekte olan  Nihat Karataş'ın kullandığı elektrikli bisiklet,  Sorgun Otogar kavşağına yaklaştığı sırada kontrolü kaybedip devrildi.

Elektrikli bisikletten düşerek kafasını kaldırım taşına çarpan ve baygınlık geçiren  Nihat Karataş'a ilk müdahale aracıyla olay yerinden geçmekte olan bir doktor tarafından yapıldı. Doktor, yaralı sürücüyü kusturarak kendine getirmeye çalışırken bir an olsun başından ayrılmadı. Gelen sağlık ekiplerini de yönlendiren doktor, yaralıyı kendi elleriyle ambulansa taşıdı. Başından darbe alan  Karataş, ambulans ile  Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi devam eden  Karataş'ın tedavisi devam ediyor.