Antalya’da Rezalet 14 Yaşındaki Kız Cinsel İstismarcısıyla Evleniyor

Antalya’da Rezalet 14 Yaşındaki Kız Cinsel İstismarcısıyla Evleniyor
Antalya'da sosyal medyadan tanıştığı 14 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunan Ali Berkan B., mağdur kızla evlenmek istediğini söyledi, aile de şikayetten vazgeçince tahliye oldu.

Antalya"da sosyal medyadan tanıştığı 14 yaşındaki M.A. adlı kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan 21 yaşındaki Ali Berkan B., mağdur kızla evlenmek istediğini söylemesi ve ailenin de şikayetten vazgeçmesi üzerine tahliye edildi.

CİNSEL İSTİSMARDAN GÖZALTINA ALINDI

Antalya"da geçen yıl evden kaçan M.A."nın Cumhuriyet Meydanı yanındaki bir iş merkezinin teras katında cinsel istismara uğradığı tespit edilince, turistik tesislerdeki şovlarda animatörlük yapan Ali Berkan B. gözaltına alındı.

İNTERNETTE TANIŞTI, TERASTA İLİŞKİYE GİRDİ

Sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanan şüpheli hakkında, 2"nci Ağır Ceza Mahkemesi"nde 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Mahkemedeki savunmasında, internet ortamında tanıştığı M.A."nın yaşını 19 sandığını ileri süren Ali Berkan B., şöyle dedi:

"Geçen yıl Saklıkent"e geziye gitmiştim. Bu gezi sırasında beni gören M.A., internet ortamında beni bulup yazışmaya başladı. Bir süre kendisiyle arkadaş gibi yazışırken benden hoşlandığını söyledi. Bunun üzerine aramızda duygusal ilişki başladı. Ben animasyon işlerinde çalıştığım için zaman zaman eve geç kaldığımda Cumhuriyet Meydanı yakınlarındaki bir iş merkezinin terasında yatıyorum. M.A. ile de bu terasta buluşup ilişkiye girdik. Sonra yatıp uyuduk.  Sabah olunca telefonla görüştüğü annesine doğum günü partisinde olduğunu söylemişti."

"CAHİLLİK YAPTIM, EVLENMEK İSTİYORUM"

Bu olay nedeniyle çok pişman olduğunu belirten Ali Berkan B., "Cahillik yaptım. Kendisiyle evlenmek istiyorum" dedi. Sanığın avukatı da müvekkilinin mağdurenin fiziki görünüşüne aldanarak rızaya dayalı bir ilişkiye girdiğini söyledi.

ANNE ŞİKAYETTEN VAZGEÇTİ

M.A."nın annesi de sanık hakkında şikayetten vazgeçtiklerini belirterek, "Kızımla sanık evlenmeye karar verdi. Birbirlerini seviyorlar" dedi. Mahkeme heyeti, sanığın tutuksuz yargılanmak üzere tahliyesine karar verdi.

Etiketler :