Alanya Gazetesi'nin mobil uygulaması ile son dakika haberlerini anlık bildirimler ile anında öğren, köşe yazarlarını oku, gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer bir çok kategoriyi takip et.

Alanya Gazetesi, uygulaması yeni arayüzü ile karşınızda...

Alanya Gazetesi Mobil uygulamasında neler var?

* Alanya Gazetesi'nin güçlü yazar kadrosu ile gündeme yönelik köşe yazılarına ulaşabilirsin.
* Telefonununa gönderilecek anlık bildirimlerle sondakika gelişmelerini takip edebilirsin.
* Bir parmak hareketi ile sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilirsin. İstediğin zaman yazı boyutunu değiştirebilirsin.
* Spor kategorisi ile spor dünyasındaki gelişmeleri, oynanan karşılaşmaları takip edebilir, futbol, basketbol, voleybol gibi spor kategorilerine ulaşabilirsin.
* Gündem ile ilgili sondakika gelişmelerini takip edebilirsin.
* Teknoloji kategorisinde yeni çıkan ürünler ve oyunlar ile ilgili bilgi alabilirsin.
* Magazin dünyasından en son haberleri takip edebilir, merak ettiğin magazin gelişmelerine ait fotoğrafları görüntüleyebilirsin.
* Türkiye' de ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri ekonomi kategorimizde bulabilirsin.
* Tüm bunların dışında sağlık, eğitim, kobi, seyahat ve dünya gibi kategorilerinden de güncel haber görüntüleyebilirsin.

YENİLİKLER

İlettiğiniz fikir ve önerileriniz için teşekkür ederiz. Beklentilerinizi karşılamak için geliştirmeler yapmaya devam ediyoruz.
Yeni video deneyimi kullanımınıza hazır... Haber okurken video izleyebileceğiniz bir deneyim geliştirildi.
- Habere ulaşmanızı engelleyen kullanım yönlendirmeleri kaldırıldı.
- Görsel düzenlemeler yapıldı.
Görüşlerinizi önemsiyoruz. Uygulama içerisinde iletişim” kısmından bize yazabilir ya da info@alanyagazetesi.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son dakika haberler, köşe yazıları, gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeler için yenilenen haber uygulaması ile Alanya Gazetesi yanında. Gazeteler teknolojiyle gelişirken doğru, hızlı ve son dakika haber anlayışı ile Alanya Gazetesi, tüm yerel gazeteler arasında öncü konumunu korumaya ve uygulamasıyla gazeteciliğin yenilikçisi olmaya devam ediyor.

Alanya, Antalya, Türkiye ve dünyada yaşanan son dakika gelişmelerinden yazar yazılarına, magazin ve teknolojiden her mahalleye ait haberlere kadar size geniş bir haber içeriği sunan Alanya Gazetesi Mobil uygulaması ile karşınızda.

Soru, görüş ve önerilerin için her gün 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet veren 0 532 742 00 55 numaralı Alanya Gazetesi WhatsApp Okur İletişim Hattımızı arayarak veya info@alanyagazetesi.com adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsin.

Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alanyagazetesiii

Alanya‘nın çılgın kızları ile buluşmak için ziyaret edin.

banner169

Alanya Gazetesi Alexa